Nikola bezkonkurencyjna na PCS

2017-08-30 08:27:06

Nikola Niepsuj wygrała trzeci, przedostatni turniej tenisowego cyklu Grand Prix Kobiet, którego organizatorem jest Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie.

W sierpniowych zawodach wzięłoa udział siedem zawodniczek. Pierwsza runda turnieju została przeprowadzona systemem grupowym, która wyłoniła pary półfinałowe. Na tym etapie rozgrywek Nikola Niepsuj pokonała Anną Sobaniec 6/3, a Edyta Majda Kingę Rośniak 6/3.

W finale młoda tenisistka po zaciętej grze wygrała 6/4 i powiększyła swą przewagę nad drugą w klasyfikacji generalnej Kingą Rośniak do 105 punktów. Trzecie miejsce zajmuje Agnieszka Strojkowska. Czwarty, ostatni turniej kobiecego Grand Prix 16 września.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 223413 odwiedzin