Tenisowe Grand Prix dobiega końca

2017-08-24 10:00

Tenisowe Grand Prix dobiega końca

W nadchodzący weekend uczestnicy cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym” rozegrają ostatni turniej. Po tych zawodach poznamy najlepszych oraz tych, którzy uzyskają prawo gry w turnieju Masters.

Cykl „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” rozpoczął się w weekend 13-14 maja, kiedy to rozegrano pierwszy turniej zawodów. Zdominował je wówczas duet Piotr Radziejewski – Zbigniew Maruszak, który wygrał kategorię singiel OPEN i 50+ oraz Debel.

Radziejewski wygrał trzy z czterech turniejów GP, dzięki czemu pewny jest zwycięstwa w klasyfikacji końcowej kat. OPEN oraz w kat. Debel, gdzie triumfował jako partner we wszystkich zawodach. W kat. 50+ niezagrożony jest sukces Maruszaka. Trwa walka o pozostałe miejsca na podium oraz nagrody finansowe w każdej z trzech grup.

Dodatkowo na ostatnim turnieju cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym” wśród uczestników, którzy wzięli udział w minimum dwóch turniej Grand Prix (włącznie z piątym) i nie zajęli miejsc premiowanych nagrodami, zostaną rozlosowane dwie nagrody rzeczowe. Początek V turnieju w sobotę o godz. 10.

Szczegóły dotyczące całego cyklu dostępne są na stronie Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie - LINK.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681266 odwiedzin