Drużbickie miksty zakończone

2017-08-16 10:12:23

Osiem par rywalizowało w finałowym turnieju cyklu "Grand Prix Siatkarza Drużbice w plażowej piłce siatkowej mikstów". Ostatni turniej wygrał duet Ewa Piórkowska/Piotr Kłaczek, ale triumf w całym cyklu należał do Natalii Cichowlas i Roberta Bilskiego.

Wtorkowy turniej dostarczył wielu emocji, ponieważ los nie oszczędził faworytów i rozstawił ich w jednej części turniejowej drabinki. Ostatecznie w trzecim turnieju zwyciężyła para Ewa Piórkowska i Piotr Kłaczek, ale to duet Natalia Cichowlas i Robert Bilski mogą świętować zwycięstwo w całym cyklu.

Cichowlas/Bilski w trzech turniejach zdobyli łącznie 360 punktów i zdecydowanie wygrali klasyfikację generalną. Drugie miejsce zajęli wtorkowi zwycięzcy Piórkowska/Kłaczek, którzy zdobyli łącznie 280 pkt. Podium uzupełniła para Magdalena Kurdek i Piotr Dłubakowski (276 punktów).

Tyle samo punktów zgromadzili sklasyfikowani "oczko niżej" Anna Galoch i Kacper Bocian, jednak zgodnie z regulaminem w przypadku równej ilości punktów o końcowej kolejności decydowało wyższe miejsce w turnieju finałowym, a to należało do ich rywali, którzy zajęli czwarte miejsce, a Galoch/Bocian szóste.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 218875 odwiedzin