Nasz uczeń na zgrupowaniu kadry

2017-07-31 11:38:47

Nasz uczeń na zgrupowaniu kadry

Hubert Klat, uczeń Publicznego Gimnazjum nr 4 i zawodnik bełchatowskiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, po raz drugi wziął udział w lipcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Przez jedenaście dni (18-29 lipca) trwało zgrupowanie reprezentacji Polski dziewcząt i chłopców roczników 2003 i 2004 oraz 2002 i 2003. Brało w nim udział po 36 osób w każdej kadrze. Podzieleni byli na grupy A i B w swoich rocznikach. Po raz kolejny już udział w takim obozie zaznaczył nasz bełchatowski ośrodek SOS.

Uczeń obecnej trzeciej klasy Hubert Klat, którego prowadzą Robert Malicki i Marek Kwieciński, drugi raz uczestniczył w takim zgrupowaniu. - Trenerem Huberta na zgrupowaniu był Konrad Cop z Warszawy, który przez ostatnie lata był asystentem trenera Bednaruka z Onico AZS Warszawa - relacjonuje Marek Kwieciński.

- Praca była dość intensywna, obejmowała wiele aspektów technicznych, jak i taktycznych. Hubert wykazał się w obu, a dobre osiągnięcia w testach pozwoliły mu na uzyskanie wysokiej oceny - dodaje. Klat to kolejny to po Sebastianie Adamczyku i Dawidzie Filipku reprezentant Polski z bełchatowskiego gimnazjum.

- Jak widać szkolenie prowadzone jest odpowiednio, a być może w następnych latach w naszym ośrodku pojawią się kolejni chłopcy, którzyt ubiorą koszulkę z orłem na piersi - kończy Kwieciński i zachęca do zainteresowania się trwającym naborem do klasy o profilu siatkarskim w Szkole Podstawowej nr 12 (więcej informacji TUTAJ).

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 615988 odwiedzin