Jesteśmy w mediach społecznościowych

2017-07-28 09:23:08

Nie tak dawno przekroczyliśmy barierę 2000 ’lajków’ na naszym Facebooku. Jeszcze miesiąc temu było Was tam nieco ponad 1950, dziś jest o setkę więcej i czekamy na więcej. Gościmy także na Twitterze.

Nowa kompozycja strony sprawiła, że redakcyjne media społecznościowe znajdziecie pod bieżącymi aktualnościami i Kalendarzem Kibica. Tam są dedykowane okna "Belsport na Facebooku" i "Belsport na Twitterze". "Belsport na YouTube" to również miejsce, gdzie może znaleźć się Wasza reklama.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage, gdzie często krótko i szybko informujemy jako pierwsi o ważnych wydarzeniach sportowych, a dopiero później przygotowujemy obszerną relację z tego wydarzenia. Podobnie funkcjonujemy na Twitterze. Tam można obserwować nas prywatnie, ponieważ każdy z naszych dziennikarzy posiada swoje osobiste konto - Maciej, Kamil, Adam.

Dostępna jest już oferta reklamowa naszego serwisu, gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy pięć miejsc reklamowych oraz inne formy reklamy (artykuł sponsorowany, konkursy, sponsoring działań, Facebook itp.). Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia specjalnej podstrony - LINK.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 780172 odwiedzin