Kolejny brąz Astorii

2017-07-24 11:11:39

Kolejny brąz Astorii

Kolejny piłkarski sukces żeńskiej drużyny Astorii Szczerców. Zespół prowadzony przez Łukasza Topolskiego zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim turnieju LZS "Piłkarska kadra czeka", który rozegrano w Siedlcach.

Na szczeblu powiatowym zespół Astorii wygrał z Łękawą 5:0, by w rejonie ograć aż 16:0 (!) Działoszyn z powiatu pajęczańskiego. Finały turnieju wojewódzkiego to zwycięstwa z Regnowem (powiat rawski) 2:1 i Strzybogą (powiat skierniewicki) 3:0.



W turnieju brali udział mistrzowie województw, a dziewczęta grały dwa mecze dziennie po 60 minut. W fazie grupowej zremisowały 1:1 z LKS Wierzchowiska (woj. lubelskie) oraz pokonały po golu Barbary Masapust GBarbara MasapustKS LZS Wikielec (woj.warmińsko-mazurskie).

Półfinał to pechowa porażka 0:1 z KSP Kielce (woj. świętokrzyskie), a mecz o miejsce na podium zakończył się zwycięstwem 1:0 (bramka Masapust) z  KTS-K GOSRiT Luzino (woj. pomorskie). Wcześniej Astoria rozegrała mecz kontrolny z chłopcami z Pogoni Siedlce (rocznik 2002), który przegrała 0:6.

Skład Astorii Szczerców (rocznik 2002) to Paulina Dłużak, Maria Grenda, Natalia Labryszewska, Wiktoria Matusik, Joanna Naturalna, Julia Gryś, Barbara Masapust, Angelika Plisiecka, Nikola Mielczarek, Martyna Krawczyk, Weronika Kaczmarek, Nikola Góra, Julia Muszyńska i Karina Lubońska.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 780118 odwiedzin