Przepracowali ciężko obóz

2017-07-20 13:30:59

Przepracowali ciężko obóz

Zakończył się obóz nad Soliną młodych siatkarzy UKS Korona Bełchatów. - Podobnie jak w latach poprzednich, ciężko pracowaliśmy, a przy okazji przyjemnie wypoczeliśmy - cieszy się Marek Kwieciński, trener "Koroniarzy".

- Pracowaliśmy nad poprawieniem techniki oraz ukształtowaniem osobowym zawodników i zawodniczek. Priorytetem była też dyscyplina w każdym aspekcie. Punktualność na zbiórkach, zaangażowanie na treningach oraz na zajęciach z żeglarstwa. Bez tego nie jest w stanie człowiek nic osiągnąć - wyjaśnia Kwieciński.

- Nie ukrywam, że największym problemem były poranne porządki w pokojach, ale i to było egzekwowane poprzez "samobójki". Nie będziemy opisywać statystycznie ile godzin, minut i schodów pokonaliśmy na treningach, w każdym razie nie było czasu na nudę - cieszy się opiekun drużyny.

W trakcie obozu gracze Korony pracowali również z Pedro Antunesem, trenerem z Portugalii, a zarazem studentem warszawskiego AWF. - Najważniejsze, że wróciliśmy zdrowi i szczęśliwi. Praca ta ma zaprocentować w kolejnym sezonie. Teraz odpoczywamy i ładujemy akumulatory na zgrupowanie już pod kątem przygotowania do sezonu w Twardogórze. Tam będziemy pracowali nad wytrzymałością i stabilizacją połączoną z siłownią - kończy Kwieciński.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 615952 odwiedzin