Karolina Stepień wygrywa wyścig po Sudetach

2019-08-13 11:01:22

Karolina Stępień wygrała klasyfikację juniorek czteroetapowego wyścigu Dolny Śląsk Tour - Skoda Auto Sudety. To nie jedyny w ostatnim czasie sukces reprezentantek LSKK Lityński Bełchatów.

Z bardzo dobrej strony pokazały się zawodniczki LSKK Lityński podczas rozgrywanego w okolicach Wałbrzycha Dolny Śląsk Tour - Skoda Auto Sudety. Już na pierwszym etapie, jeździe indywidualnej na czas bardzo dobrze pojechała Karolina Stępień, która była najlepsza z juniorek i trzecia w klasyfikacji open. Do drugiego etapu zawodniczka LSKK wystartowała w zielonej koszulce liderki klasyfikacji górskiej.

Trudny, drugi, górski etap przejechała także dobrze, plasując się w czołówce juniorek i utrzymując pozycję liderki klasyfikacji generalnej tej kategorii. Tak też było na trzecim i czwartym etapie. Tym samym zawodniczka LSKK zapewniła sobie zwycięstwo w wyścigu w klasyfikacji juniorek, zaś w klasyfikacji open zajęła 5. miejsce. Dobrze pojechała także Agnieszka Szpocińska, która zajęła 8. miejsce w klasyfikacji open.

To nie jedyne sukcesy zawodniczek LSKK Lityński w wałbrzyskich wyścigach. Przed startem sudeckiej czteroetapówki bełchatowianki wystartowały w kryterium ulicznym "O Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha". Karolina Stępień zajęła drugie miejsce w klasyfikacji juniorek i 15. open. Agnieszka Szpocińska na dwudziestu rundach po 1,8 km była 20.

o połowę krótszy dystans miały do pokonania juniorki młodsze. Piąte miejsce wśród nich zajęła inna zawodniczka LSKK Lityński Maja Naturalna.

Karolina Stępień upodobała sobie drugie miejsca w letnich kryteriach ulicznych. W swojej kategorii wiekowej na drugim stopniu podium stawała także w Nowej Rudzie, gdzie rozegrani eliminacje do mistrzostw Polski w kryterium, a także w Kryterium o Puchar Fiata w Tychach. Maja Naturalna w obu wyścigach była odpowiednia 5. i 8.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 886463 odwiedzin