Trwa miejska liga tenisowa

2017-07-12 10:24:14

Trwa miejska liga tenisowa

Trwają rozgrywki Bełchatowskiej Ligi Tenisowej, której spotkania rozgrywane są na Miejskich Kortach Tenisowych. Od początku miesiąca rozegrano już jedenaście spotkań.

Do ligi zgłosiło się blisko 35 osób, które przydzielono do jednej z trzech kategorii – OPEN I, II liga lub 50+. Jak informuje Miejskie Centrum Sportu, które koordynuje rozgrywki, wyniki aktualizowane minimum dwa razy w miesiącu dostępne już w dedykowanej podstronie, która została utworzona na ich stronie www - LINK.

W I lidze OPEN rywalizuje 11 zawodników, którzy rozegrali sześć spotkań. Najwięcej emocji przyniosły trzysetowe pojedynki, w których dwukrotnie uczestniczył Krzysztof Krasowski. Wśród graczy są m.in. osoby znane z zawodów „Grand Prix Bełchatowa”.

Kategoria 50+ to 14 graczy, w tym m.in. wicelider klasyfikacji turnieju „Grand Prix Bełchatowa” Krzysztof Drzewosz. Ten uczestnik ma za sobą już cztery pojedynki, każdy wygrany w dwóch setach. Do gry w II lidze OPEN zgłosiło się 8 tenisistów, którzy wciąż czekają na rozegranie pierwszych gier.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681255 odwiedzin