UKS Czempion biegał przełajem po Oleśnicy

2019-03-19 21:55:38

Grupa młodych zawodników UKS czempion Bełchatów wzięła udział w Dolnośląskim Finale Biegów Przełajowych, który odbył się w Oleśnicy. Bełchatowianie licznie stawali na podium tych zawodów.

- Jest się z czego cieszyć, ponieważ tworzy się bardzo ciekawa grupa - mówi Dariusz Rybarczyk, trener UKS Czempion.

W kategorii U13-14 na dystansie 1 km drugie miejsce zajęła Amelia Zochniak. Piąte była Ania Olczyk, szósta Basia Haładaj, a w trzeciej dziesiątce Julia Jończyk.

W kategorii U 16 wśród dziewcząt zwyciężyła Oliwia Malinowska, trzecia zaś była Amelia Pawelus. W pierwszej dziesiątce uplasowały się także Marita Dybalak, Tosia Leska i Marysia Kołodziejczuk. Tuż za nimi finiszowały Martyna Mielczarek i Wiktoria Posmyk. W tej samej kategorii wśród chłopców najlepszy okazał się Wiktor Kuciński, a tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Mateusz Markowiak, a Wiktor Dąbrówka był czwarty.

W kategorii U11-12 najlepszy był zaś Mateusz Wośko. W pierwszej dziesiątce finiszowali także  Szymon Stolecki i Maks Paradecki. Siódmy w kategorii U13-14 był Szymon Kleczyk.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 814470 odwiedzin