Czwarte spotkanie Klubu Biznesu GKS Bełchatów. "Bycie klubowiczem to sama korzyść"

2019-01-22 18:57:28

Czwarte spotkanie Klubu Biznesu GKS Bełchatów. "Bycie klubowiczem to sama korzyść"

Trzecie śniadanie Klubu Biznesu GKS Bełchatów odbyło się w hotelu "Sport" i po raz kolejny dało doskonałą możliwość prezentacji swojego biznesu i nawiązania nowych relacji. Na spotkanie przybyli przedsiębiorcy m.in. z Częstochowy, Legnicy czy Warszawy.

Wtorkowe spotkanie było czwartym w ramach projektu Partnerskich Klubów Biznesu, w których myślą przewodnią jest połączenie aspektu biznesu, reklamy, integracji i sportu. Głównie piłki nożnej, tak jak ma to miejsce w wielu miastach Polski. Wiele z nich określało się początkowo mianem miasta "specyficznego", co już na starcie chciał zmieniać Radosław Rogiewicz, prezes Partnerskich Klubów Biznesu.

- Zawsze staram się to wybić z głowy i przekonywać, że jest zgoła odwrotnie. W Bełchatowie też trafili się tacy malkontenci, ale cały czas na tym pracujemy. Kluby Biznesu sprawdziły się już w 25 miastach, dlaczego więc tutaj ma się ten projekt nie powieść? Prezes klubu jest zdeterminowany, pracuje ciężko przy tym projekcie, który warto poznać. Czasy reklamy się skończyły, przedsiębiorcy oczekują czegoś więcej. My to "coś więcej" im dajemy. Dlatego chcą dołączyć do nas również najwięksi, np. Legia Warszawa czy Jagiellonia Białystok - wyjaśnia Rogiewicz.

- Myślę, że każda firma np. szuka kontaktów, możliwości obniżenia kosztów swej działalności. My jesteśmy po to by w tym pomóc. Zapraszamy na te otwarte spotkania, w trakcie których prezentujemy szczegółowo ten projekt i otwieramy opcję nawiązania ciekawych relacji biznesowych, bo na sali obok nas zasiadają właściciele, dyrektorzy i przedstawiciele wielu biznesów. Dzięki temu szybciej można skrócić dzielący nas dystans do innych firm i finalnie ugrać dobry biznes. Dzisiaj po raz kolejny pare osób to potwierdziło - dodaje.

- Myślę, że trzeba złamać stereotypy, które funkcjonują w naszym mieście i przekonać przedsiębiorców, że są możliwości biznesowe, z których warto skorzystać. Przyniosą one obopólne korzyści, więc nie ma się czego obawiać. Na byciu klubowiczem można tylko skorzystać - przekonuje Wiktor Rydz, prezes górniczego klubu. - Każdy, kto dołączy do Klubu Biznesu działającego przy naszym klubie, poza tym, że będzie miał możliwość bezpośredniego wspierania "Brunatnych" i korzystania z miejsc reklamowych przysługujących sponsorom Klubu, będzie miał również możliwość korzystania z narzędzi oraz możliwości oferowanych przez Klub Biznesu, takich jak platforma biznesowa, w której można odnaleźć firmy ze wszystkich Klubów Biznesu z całej Polski oraz z Anglii a wkrótce innych krajów europejskich - obrazują jedne z korzyści Partnerskie Kluby Biznesu.

- Przedsiębiorca, który przystąpi do KB GKS musi zaangażować się w pewne działania, tak by przyniosły mu one wymierny skutek biznesowy. Liczbę klubowiczów staramy się cały czas zwiększać, mam kolejne deklaracje o chęci dołączenia. Sam w ostatnim czasie byłem na rozmowach w ponad 20 firmach - zdradza Rydz. - Największą radość z działalności takich Klubów Biznesu czerpię w momencie, gdy np. na salach naszych spotkań rośnie frekwencja. Następnie gdy słyszę jak te firmy dogrywają wspólne projekty, co przekłada się też na liczbę tych klubowiczów. A gdy jest ich więcej, to i rosną profity dla klubów. O to przecież nam wszystkim chodzi - kończy Radosław Rogiewicz.

TUTAJ dostępny jest fanpage Klubu Biznesu GKS Bełchatów.

fot. Michał Antczak / GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 856620 odwiedzin