Nowy sezon Ligi Mistrzów PGE Skra rozpocznie w Bełchatowie. Znamy termin tego meczu

2018-11-09 12:34:40

Nowy sezon Ligi Mistrzów PGE Skra rozpocznie w Bełchatowie. Znamy termin tego meczu

Mistrzowie Polski, siatkarze PGE Skry Bełchatów, nowy sezon rozgrywek Ligi Mistrzów rozpoczną... od "derbów Polski" z Treflem Gdańsk. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu w Budapeszcie rozlosowano grupy tych rozgrywek.

Mistrzowie Polski byli rozstawieni w losowaniu, więc zostali umieszczeni w pierwszym koszyku. Okazało się, że PGE Skra w fazie grupowej powalczy z Berlin Recycling Volleys (mistrz Niemiec), Greenyard Maaseik (mistrz Belgii) oraz Treflem Gdańsk (brązowy medalista mistrzostw Polski). Rozgrywki oficjalnie rozpoczną się 20 listopada.

- Jestem daleki od oceniania. W Lidze Mistrzów grają najlepsze zespoły w Europie i niezależnie od tego, kogo mamy w grupie, trzeba będzie bić się o punkty. Nikt nikomu nie da nic za darmo. Dla nas to kolejne wyzwanie i mam nadzieję, że do każdego meczu przystąpimy z pełną determinacją i motywacją oraz będziemy grać, jak zawsze, o zwycięstwo - mówi Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry.

W pierwszym meczu PGE Skra zagra w "derbach Polski" z Treflem Gdańsk. Wiadomo już, że mecz rozpocznie się 20 listopada (wtorek) o godz. 18 w hali Energia w Bełchatowie, gdzie zresztą mistrzowie Polski najprawdopodobniej rozegrają wszystkie mecze fazy grupowej.

Pozostałe dokładne terminy meczów Ligi Mistrzów nie są jeszcze znane.

fot. CEV

Artykuł dodał: Redakcja

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736039 odwiedzin