Jesienne ostatki naszych drużyn. W CLJ bardzo ważny mecz GKS

2018-11-09 15:45:00

Jesienne ostatki naszych drużyn. W CLJ bardzo ważny mecz GKS

To jeden z ostatnich w tym roku "Kalendarz weekendu", ponieważ na boiskach regionu większość zespołów już ma przerwę zimową a pozostali udadzą się na nią lada chwila. Przed nami np. ostatnia jesienna kolejka w klasie okręgowej.

Czwartoligowcy mają w planie jeszcze dwie serie gier. W najbliższej czeka nas interesujące spotkanie derbowe, w którym Włókniarz Zelów uda się do oddalonego o rzut kamieniem Buczku. Zagra tam z będącym w doskonałej formie i zajmującym trzecie miejsce Orkanem. Za to Omega Kleszczów uda się do Wiśniowej Góry na bój z dziewiątą Andrespolią.

W klasie okręgowej ostatnia w tym roku kolejka. Omega II Kleszczów przed własną publicznością powalczy z beniaminkiem, LUKS Gomunice. Z kolei Astorię Szczerców czeka wyjazd na spotkanie z Olimpią Wola Załężna. Zespoły piotrkowskich klas A i B już rozpoczęły przerwę zimową.

Swój mecz miał rozegrać Hetman Rusiec, ale jednak ich rywal - LKS Kalinowa - zrezygnował z przyjazdu, w wyniku czego nasz przedstawiciel może bez gry dopisać sobie 3 punkty. - Jednak wykorzystując naszą dobrą formę, zapraszamy na jeszcze lepsze widowisko niż Hetman Rusiec kontra przedostania Kalinowa, a mianowicie Hetman Rusiec kontra... Hetman Rusiec. Mecz "Czarni" - "Żółci" już w sobotę o 14:00 - czytamy na stronie internetowej klubu z Ruśca.

Za to w roli gospodarza przystąpią do bardzo ważnego meczu młodzi piłkarze GKS Bełchatów. Występujący w Centralnej Lidze Juniorów "Brunatni" mają w dorobku 12 punktów i znajdują się w strefie spadkowej. Ich sobotnim rywalem będzie Górnik Zabrze, który ma zaledwie dwa "oczka" wyżej i jest tuż nad "czerwoną kreską". Ten mecz można określić mianem "za 6 punktów"!

IV liga, gr. łódzka (16. kolejka):
* Andrespolia Wiśniowa Góra - Omega Kleszczów (sobota)
* Orkan Buczek - Włókniarz Zelów (niedziela)

Klasa okręgowa, gr. Piotrków Tryb. (13. kolejka):
* Olimpia Wola Załężna - Astoria Szczerców (sobota)
* Omega II Kleszczów - LUKS Gomunice (niedziela)
Łękińsko, godz. 13:00

Centralna Liga Juniorów (15. kolejka)
* GKS Bełchatów - Górnik Zabrze (sobota)
Bełchatów, boisko treningowe nr 2 MCS, godz. 12:00

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736046 odwiedzin