Sobota z Gladiators

2017-06-30 01:47:20

Sobota z Gladiators

Już w najbliższą sobotę w klubie Gladiators przy ulicy Pabianickiej 90 odbędą się dni otwarte. Wszyscy chętni w godzinach 8:00-18:00 będą mogli zwiedzić klub od A do Z, a na każdego z uczestników czekać będzie wiele atrakcji.

Głównym powodem dla, którego warto najbliższą sobotę spędzić w klubie Gladiators jest to, że od samego początku do końca istnieje możliwość korzystania ze wszystkich możliwych usług całkowicie za darmo. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na Strefę Saun: Fińska, Parowa, Ifrared, Tężnia Solna, Balia z woda, Lodopad.O godzinie 11:00 odbędzie się otwarty trening Stretchingu, który poprowadzi trenerka Lidia Deptuła. Równo o godzinie 13:00 rozpocznie się otwarty trening MMA, który poprowadzi Andrzej Olczyk - doświadczony trener i był zawodnik sekcji zapaśniczej. 14:00 to pokaz Strongmana Dariusza Błaszczyka oraz otwarty trening w trakcie którego uczestnicy będą mogli sami przekonać się jak ciężki jest to kawałek chleba korzystając z profesjonalnego sprzętu dla strongmanów. O 15:00 odbędzie się otwarty trening cross, o 16:00 rozpocznie się otwarty trening Kick-Boxingu, a zarazem swoje pierwsze zajęcia będzie miała nowo powstała grupa początkująca. Wisienką na torcie będą walki pokazowe zawodników Gladiators o godzinie 17:00.

- Myślę, że głównym celem jest pokazanie mieszkańcom Bełchatowa, że Gladiators to nie tylko sztuki walki, ale także świetne miejsce by przyjść potrenować na siłowni, czy też na wolnych ciężarach. Mamy miejsce do tego przeznaczone, ale to nie wszystko. Główną atrakcją jest Strefa Saun - jedna z lepszych w regionie o której wiele osób nie wie. Myślę, że kiedy ktoś raz tutaj wejdzie to już nie będzie chciał stąd wyjść. Świadczy o tym nawet to, że sami siatkarze PGE Skry Bełchatów - Michał Winiarski czy Mariusz Wlazły korzystali z tych saun i po wyjściu z nich byli pod wielkim wrażeniem - mówi Michał Benben, założyciel klubu Gladiators.

Tradycyjnie rozegrany zostanie turniej w FIFĘ oraz w UFC zaraz obok recepcji na wielkim telewizorze, a nagrody rzeczowe na pewno będa ciekawe. Każdy zainteresowany będzie mógł zupełnie za darmo wypróbować odżywki Nutrition4you. Odbędą się darmowe konsultacje oraz prezentacje zabiegów wykonaniu fizjoterapeuty Damiana Zielińskiego z RehaSport Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej. Gwoździem programu będzie na pewno konkurs.- Każdy kto odwiedzi nasz klub tego dnia automatycznie weźmie udział w losowaniu. Przy wejściu imię i nazwisko gościa zostanie wpisane na karteczkę i wrzucone do urny z której zostaną wylosowane dwie osoby. Główną nagrodą jest KARNET OPEN na 12 miesięcy, który pozwala na korzystanie ze wszystkich zajęć, siłowni oraz Strefy Saun codziennie między godziną 19:00, a 22:00 bez jakiegokolwiek limitu. Druga nieco mniejsza, ale również ciekawa nagroda to Karnet Open na 1 miesiąc - podkreśla Benben.

Wszystkie osoby, które interesują się sztukami walki i nie tylko zapraszamy w sobotę od godziny 8:00 do klubu Gladiators umiejscowionego przy ulicy Pabianickiej 90 przy drodze wylotowej w kierunku Łodzi. Miejmy nadzieję, że osoby, które jeszcze do tej pory nie słyszały o tym klubie przekonają się i rozpoczną jak najszybciej pracę nad samym sobą właśnie w siedzibie Gladiators, gdzie panuje bardzo przyjazna, rodzinna i miła atmosfera.

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 657289 odwiedzin