W sobotę ważny mecz juniorów GKS w CLJ. O przedłużenie serii zagra u siebie ESPN

2018-09-28 15:30:00

W sobotę ważny mecz juniorów GKS w CLJ. O przedłużenie serii zagra u siebie ESPN

Nadchodzący weekend przyniesie kibicom futbolu mecz domowy lidera piotrkowskiej A-klasy, ESPN Zjednoczonych Gmina Bełchatów oraz zawsze mocnej Astorii Szczerców. Ciężko o punkty będzie również A-klasowemu Hetmanowi Rusiec, który podejmie u siebie Unię Męka-Sieradz. Emocji zapewne też nie braknie w Centralnej Lidze Juniorów.

Zaczynając od najmocniejszych przedstawicieli naszego lokalnego futbolu, to obu IV-ligowców czeka mecz wyjazdowy. Omega Kleszczów jedzie już w piątek do Byczyny, gdzie powalczy z jedenastym w tabeli Nerem Poddębice. Z kolei Włókniarz Zelów w sobotę zagra ze Zjednoczonymi Stryków.

W piotrkowskiej klasie okręgowej plamę po porażce z LUKS-em Gomunice zechce zmazać Astoria Szczerców. Czwartej drużynie tej ligi będzie o to teoretycznie najprościej, ponieważ na boisko przy ul. Rzecznej przyjedzie ostatni w tabeli LKS Czarnocin. Zaś Omega II Kleszczów w delegacji powalczy z ligowym sąsiadem, Olimpią Wola Załężna.

Lider A-klasy (razem z KS Niedośpielin) ESPN Zjednoczeni Bełchatów w sobotę na boisku treningowym nr 2 MCS podejmie próbę kontynuacji swej zwycięskiej passy w starciu z siódmym Ruchem Chrzanowice. Początek spotkania o godz. 16:00. Dzień później o tej samej porze wystartuje domowy mecz Astorii II, która przed tygodniem w dobrym stylu zdobyła premierowe punkty. Tym razem zechce uczynić to samo w pojedynku z ostatnim Zapałem Krzętów.

W sieradzkiej A-klasie czeka nas mecz Hetmana Rusiec z Unią Męka-Sieradz. Grający w kratkę zespół z Ruśca o kolejną punktową zdobycz będzie miał ciężko, choć rywal na wyjazdach jeszcze nie wygrał. W czterech spotkaniach dwukrotnie zremisował i tyle samo razy przegrał, a Hetman jednak zdecydowanie lepiej czuje się w grach domowych. Początek o 16:00.

Za to w B-klasie ponownie u siebie zagra KS Grocholice. Ostatnio nie udało się pokonać ekipy VIS Gidle, a teraz będzie to czwarta Victoria Woźniki. Niedzielny pojedynek rozpocznie się o 11:00, a w sobotę zaplanowano grę piłkarzy z Gidel i kleszczowskiej Alfy.

Ważny w kontekście sytuacji w tabeli mecz czeka nas w Centralnej Lidze Juniorów. Dyspozycję dnia czternastego GKS Bełchatów sprawdzi trzynasty Motor Lublin, a oba teamy dzieli zaledwie punkt. "Brunatni" dotychczas dwukrotnie wygrywali, za każdym razem w grze domowej. Po raz ostatni silną Jagiellonię Białystok. Start sobotniego starcia o godz. 12:00.

IV liga, gr. łódzka (10. kolejka):
* Termy Ner Poddębice - Omega Kleszczów (piątek)
* Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zelów (sobota)

Klasa okręgowa, gr. Piotrków Tryb. (7. kolejka):
* Astoria Szczerców - LKS Czarnocin (sobota)
Szczerców, ul. Rzeczna 7, godz. 16:00
* Olimpia Wola Załężna - Omega II Kleszczów (sobota)

A klasa, gr. Piotrków Tryb. II (6. kolejka):
* ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Ruch 1951 Chrzanowice (sobota)
Bełchatów, boisko treningowe nr 2, godz. 16:00
* Astoria II Szczerców - Zapał Krzętów (niedziela)
Szczerców, ul. Rzeczna 7, godz. 16:00

A klasa, gr. Sieradz II (9. kolejka):
* Hetman Rusiec - Unia Męka (Sieradz) (sobota)
Rusiec, ul. Koniecpolskiego 11b, godz. 16:00

B klasa, gr. Piotrków Tryb. II (6. kolejka):
* VIS Gidle - Alfa Kleszczów (sobota)
* KS Grocholice Bełchatów - Victoria Woźniki (niedziela)
Bełchatów, ul. Ampera, godz. 11:00

Centralna Liga Juniorów (9. kolejka)
* GKS Bełchatów - Motor Lublin (sobota)
Bełchatów, boisko treningowe nr 2, godz. 12:00

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 814470 odwiedzin