[HARMONOGRAM] W nadchodzący weekend czeka nas zlot kibiców mistrza Polski

2018-09-27 09:00:00

[HARMONOGRAM] W nadchodzący weekend czeka nas zlot kibiców mistrza Polski

W nadchodzący weekend żółto-czarna rodzina spotka się podczas VIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów. Siatkarski Weekendu Mocy to dwa dni wypełnione atrakcjami, ale punktem kulminacyjnym będzie prezentacja drużyny mistrza Polski i mecz towarzyski z MKS Będzin.

Ósmy już Zlot odbędzie się w najbliższy weekend, czyli 29 i 30 września. Na kibiców czeka masa atrakcji w hali Energia, ale nie tylko. W sobotę nie zabraknie sportowych emocji, bo o godz. 14 rozpocznie się oficjalna prezentacja zespołu na nowy sezon.

Godzinę później mistrzowie Polski wybiegną na boisko w pierwszym towarzyskim meczu we własnej hali przed zbliżającym się sezonem Polskiej Ligi Siatkówki. Ich rywalem będzie MKS Będzin, czyli inny zespół PLS, a w specjalnym, dodatkowym secie, razem z siatkarzami zagrają również kibice obu drużyn! To niepowtarzalna okazja, by podzielić boisko z mistrzami świata: Mariuszem Wlazłym i Karolem Kłosem, a także pozostałymi zawodnikami mistrzów Polski! Po meczu kibice będą mogli też zrobić sobie zdjęcia z graczami oraz poprosić ich o autografy.

Niedzielne obchody Zlotu zainauguruje otwarte spotkanie z siatkarzami PGE Skry, podczas której dziennikarze i kibice będą mogli zadać zarządowi, sztabowi i zawodnikom pytania dotyczące najbliższego sezonu. Konferencja rozpocznie się o godz. 12 w Galerii Olimpia.

Potem impreza przeniesie się znów do hali Energia, gdzie zaplanowaliśmy Siatkarski Piknik Rodzinny z atrakcjami. Jak już informowaliśmy, będzie można wziąć udział m.in. w festiwalu kolorów, zobaczyć siatkarskie show, a także pokazy aut i cheerleaderek. Nie będą się nudzić również najmłodsi, dla których stworzona zostanie Strefa Przedszkolaka i zorganizowany będzie Bieg Krasnali. To też gratka dla kolekcjonerów gadżetów PGE Skry, bo odbędzie się specjalny kiermasz, podczas którego będzie można kupić pamiątki związane z klubem w promocyjnych cenach. Dla kibiców, którzy zgłodnieją, przygotowana będzie specjalna strefa FoodVolley, w której będzie można zasmakować pyszności z foodtrucków z urozmaiconym menu.

Na mecz obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w sklepie PGE Skry w hali Energia w godz. 10-18.

HARMONOGRAM SIATKARSKIEGO WEEKENDU MOCY:

29 września (sobota):
godz. 14.00 - 15.00 - Oficjalna prezentacja zespołu PGE Skry Bełchatów
godz. 15.00 - 17.00 - Mecz PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin
godz. 17.00 - 18.00 - Autografy i zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

30 września (niedziela):
godz. 12.00 - 13.00 - Otwarte spotkanie z siatkarzami PGE Skry inaugurujące sezon 2018/2019 (Galeria Olimpia)
godz. 14.00 - 18.00 - Siatkarski Piknik Rodzinny z atrakcjami (hala Energia):
- Holi Festiwal - Święto Kolorów
- bańki mydlane
- strefa FoodVolley
- Siatkarskie Show
- Prezentacja grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów
- pokaz aut sportowych
- Strefa Przedszkolaka - atrakcje dla dzieci
- Bieg Krasnali
- Pokaz Kangoo Jumps oraz Cheerleaders Bełchatów
- kiermasz gadżetów PGE Skry Bełchatów

fot. Adrian Mielczarski / amielczarski.com

Artykuł dodał: Redakcja

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 777864 odwiedzin