[VIDEO, FOTO] Artur Derbin: Czuję się, jak bym miał nóż w plecach

2018-09-24 13:11:34

[VIDEO, FOTO] Artur Derbin: Czuję się, jak bym miał nóż w plecach

Druga porażka PGE GKS Bełchatów w meczu ligowym nadeszła szybciej niż można było tego oczekiwać. W sobotę bełchatowianie ulegli Stali Stalowa Wola 1:2. - Teraz jest nam trochę ciężko. Natomiast w takich trudnych momentach twardziele idą dalej i mam nadzieję, że już w najbliższym meczu pokażemy charakter i jakość, a GKS będzie zwycięski - mówił po meczu trener Artur Derbin.

TUTAJ można obejrzeć galerię pomeczową autorstwa Piotra Tokarczyka.

- Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu udokumentowana zdobyczą bramkową. Mecz mocno skomplikował się po czerwonej kartce Emila. Tego prowadzenia nie udało nam się dowieźć do końca, mało tego, przegraliśmy to spotkanie w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Dlatego czuję się, jak bym miał nóż w plecach. Trzeba to przeanalizować, także to, co się wydarzyło przy faulu Emila - przekazał dziennikarzom na pomeczowej konferencji trener PGE GKS.

- Charakter zespołu poznaje się nie wtedy, kiedy jest fajnie i wszystko wychodzi, ale jak jest ciężej i kiedy musimy sobie poradzić w szatni i na boisku. Nie pozostaje nam nic innego niż wyjść w środę przy Sportowej i w niedzielę w Wejherowie na murawę i walczyć o zwycięstwa - to z kolei słowa obrońcy zespołu, Mikołaja Grzelaka.

Poniżej skrót tego meczu z kanału GKS TV.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 777889 odwiedzin