Młody libero EKS Skry zagra w Krakowie

2018-07-31 08:09:06

Młody libero EKS Skry zagra w Krakowie

Drugi złoty junior EKS Skry Bełchatów znalazł klub na zbliżający się sezon. Przemysław Stąsiek, utalentowany libero, spędzi najbliższy rok w I-ligowym AGH Kraków. TUTAJ pisaliśmy o wypożyczeniu Sebastiana Adamczyka.

Adamczyk grał będzie w BBTS Bielsko-Biała, który opuścił szeregi drużyn PlusLigi. Za to AGH Kraków to solidny pierwszoligowiec, w którym swego czasu grali zawodnicy z przeszłością w Bełchatowie, np. Kamil Dembiec (libero, odszedł do Norwidu Częstochowa) i Adam Szałański (rozgrywający). Teraz będzie to kolejny libero, reprezentant Polski juniorów, Przemysław Stąsiek. Powalczy on o miejsce na boisku z Szymonem Bińkiem.

Postawiliśmy na młodość (...) Zdajemy sobie sprawę, że chcąc pracować z młodymi chłopcami, musimy trochę w nich zainwestować. Rozumieją to również kluby grające w PlusLidze, które wypożyczają młodych zawodników. Nie da się ich wprowadzić na najwyższy poziom grania, omijając pośredni szczebel - mówił Arkadiusz Jesionek, członek zarządu krakowskiej drużyny, cytowany przez "Strefę Siatkówki".

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 829816 odwiedzin