Transfer napastnika zamknął kadrę PGE GKS. Czas na ligę

2018-07-20 13:23:20

Transfer napastnika zamknął kadrę PGE GKS. Czas na ligę

Kadra PGE GKS Bełchatów na sezon 2018/19 została skompletowana. Ostatnim ruchem transferowym bełchatowskiego drugoligowca jest 25-letni napastnik Adam Setla, który podpisał roczny kontrakt z "Brunatnymi". Pierwszy sprawdzian dla zespołu Artura Derbina już w sobotę.

Setla za sobą występy m.in. w Odrze Opole, Nadwiślanie Góra, Ruchu Chorzów. W minionej rundzie wiosennej reprezentował Gwardię Koszalin, w której wystąpił w 13 meczach i strzelił 4 gole dodając 5 asyst. - Gram siedem lat na poziome seniorskim, z czego praktycznie pięć w ligach centralnych, także doświadczenia nabrałem sporo i staram się z tego korzystać. Jestem w wieku, w którym można jeszcze pokazać, co się potrafi - mówił Setla cytowany przez oficjalny serwis klubowy.

- Moim atutem była zawsze szybkość, na tym bazuję. Jest siła wrodzona i strzał z dystansu. Chcę jak najlepiej zagrać w tym sezonie i zdobywać jak najwięcej goli. Tak mogę pomóc kolegom i klubowi - kończy. - Setla to ósmy nowy zawodnik pozyskany z zewnątrz do górniczej drużyny. Wcześniej do "Brunatnych" dołączyli m.in. Paweł Czajkowski (KSZO Ostrowiec Św.), Hubert Tylec (Polonia Bytom), Bartosz Biel (Bytovia Bytów) i Patryk Mularczyk (Zagłębie Sosnowiec) - wylicza Michał Antczak, rzecznik prasowy GKS.

Na początek sezonu rywalem PGE GKS będzie spadkowicz z I ligi, Pogoń Siedlce. Będzie to trzecie starcie obu ekip w historii (0:0, 0:1). Rozjemcą tego dnia będzie 29-letni arbiter z Białegostoku Grzegorz Kawałko, dla którego będzie to debiut na poziomie 2 ligi.

fot. Michał Antczak / GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 731198 odwiedzin