Trzeci turniej plażowego Grand Prix rozegrany. Grano w pięciu kategoriach

2018-07-19 15:58:28

Trzeci turniej plażowego Grand Prix rozegrany. Grano w pięciu kategoriach

Trzeci turniej siatkarskiego "Grand Prix Bełchatowa" to już historia. Ponownie w większości do rywalizacji przystąpiły zespoły znane z dwóch poprzednich turniejów, dlatego też w wielu przypadkach klasyfikacja generalna nie ulegała zmianie.

Na boiskach plażowych na osiedlu Binków, gdzie odbył się III turniej siatkówki plażowej z cyklu "Grand Prix", wystartowały drużyny w pięciu kategoriach wiekowych: Szkoły podstawowe – dziewczęta, Gimnazja – chłopcy i dziewczęta oraz Open - kobiety i mężczyźni.

Poniżej komplet wyników III turnieju:

  • Kategoria Szkoły Podstawowe dziewcząt:

1 miejsce: REKINY – 9 pkt. – Laura Puchacz, Amelia Kisiel

2 miejsce: GWIAZDKI – 7 pkt. – Ivet Majchrowska, Oliwia Galoch

  • Kategoria gimnazja dziewcząt:

1 miejsce: PSZCZÓŁKI – 9 pkt. – Katarzyna Langkamer, Klaudia Pietrzyk

  • Kategoria gimnazja chłopców:

1 miejsce: KORONA - 9 pkt – Dawid Michalski, Marcel Stańczyk

  • Kategoria Open kobiet:

1 miejsce : EMKA TEAM – 9 pkt. – Magda Stasiak, Patrycja Włódarczyk, Agnieszka Gonerska

2 miejsce: WOCH/KURDEK – 7 pkt.  Karolina Woch, Magdalena Kurdek, Agnieszka Macugowska,

3 miejsce: SKOWRONKI – 6 pkt. – Anna Galoch, Klaudia Urbańska

  • Kategoria Open mężczyzn:

1 miejsce: TERAZ WY GRACIE – 9 pkt. – Kamil Ociepka, Adam Surgut, Dominik Posmyk

2 miejsce: KOMBAJN – 7 pkt. – Damian Michalski, Przemysław Raszewski

3 miejsce: SSM – 6 pkt. – Robert Stasiak, Paweł Sztuka, Michał Mękarski

4 miejsce: WOLNI STRZELCY – 5 pkt. – Bartosz Napieraj, Tomasz Kędzierski, Damian Kruk

 

Klasyfikacja generalna:


  • Kategoria Szkoły Podstawowe dziewcząt:

1 miejsce: GWIAZDKI – 23 pkt. – Ivet Majchrowska, Oliwia Galoch

2 miejsce: REKINY – 18 pkt. – Laura Puchacz, Amelia Kisiel

  • Kategoria gimnazja dziewcząt:

1 miejsce: PSZCZÓŁKI – 18 pkt. – Katarzyna Langkamer, Klaudia Pietrzyk

2 miejsce: ACE PAJACE – 16 pkt. – Patrycja Pęciak, Paulina Małecka, Klaudia Małecka

  • Kategoria gimnazja chłopców:

1 miejsce:  MARZEC – 18 pkt. – Jakub Gonerski, Mateusz Bartosik, Krzysztof Kazuba

2 miejsce: KORONA – 16 pkt – Dawid Michalski, Marcel Stańczyk

3 miejsce: SPEED BOOST TEAM – 13 pkt. – Jakub Kołatek, Dominik Gontarz, Adrian Bartosik                         

  • Kategoria Open kobiet:

1 miejsce: WOCH/KURDEK – 25 pkt. – Karolina Woch, Magdalena Kurdek

2 miejsce: EMKA TEAM – 9 pkt. – Magda Stasiak, Patrycja Włódarczyk, Agnieszka Gonerska

3 miejsce: SKOWRONKI – 6 pkt. – Anna Galoch, Klaudia Urbańska

  • Kategoria Open mężczyzn:

1 miejsce: TERAZ WY GRACIE – 18 pkt – Kamil Ociepka, Adam Surgut, Dominik Posmyk

2 miejsce: KOMBAJN – 16 pkt – Damian Michalski, Przemysław Raszewski

3 miejsce: VTZ – 13 pkt. – Marcin Dylewicz, Rafał Krysiak, Piotr Kopala

4 miejsce: DOBRA ZMIANA – 11 pkt. – Jarosław Janas, Tomasz Stepiński, Edgar Kepa

5 miejsce: POSESJA – 10 pkt. – Paweł Tomczyk, Lars Gontarz, Mateusz Dziechciński

6 miejsce: KAPSLE – 9,5 pkt.- Artur Jadwiszczak, Robert Węglewski, Władysław Lorek

6 miejsce: SSM – 9,5 pkt. – Robert Stasiak, Paweł Sztuka, MichałMękarski

8 miejsce: WOLNI STRZELCY – 5 pkt. – Bartosz Napieraj, Tomasz Kędzierski, Damian Kruk

9 miejsce: FC JARISKI – 3,5 pkt. – Bartosz Jadwiszczak, Sebastian Wójcik

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 657256 odwiedzin