Flaszka skuszony przez pierwszoligowca. PGE GKS nadal testuje

2018-07-10 13:34:32

Flaszka skuszony przez pierwszoligowca. PGE GKS nadal testuje

PGE GKS Bełchatów rozpoczął czwarty mikrocykl przygotowań do nowego sezonu, który zakończy się grą kontrolną z ŁKS Łódź. Nie bierze w nim udziału Dawid Flaszka, który został wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz, jest za to aż pięciu graczy testowanych.

O odejściu Flaszki informowaliśmy już na finiszu sezonu 2017/2018 za pośrednictwem naszych kont na Twitterze, łącząc młodego zawodnika m.in. z ŁKS Łódź. Ostatecznie "Flacha" trafił do I ligi, ale związał się ze spadkowiczem z Ekstraklasy, Sandecją. Co ważne przy tym transferze czasowym, blisko 22-letni napastnik podpisał z górniczym klubem umowę aż do 2020 roku (poprzednia wygasła 30 czerwca).

- Transfer ma charakter odpłatny i czasowy (sezon 2018/19) z opcją pierwokupu - precyzuje klub w swoim komunikacie. Za to przy Sportowej sztab szkoleniowy w dalszym ciągu szuka nowych zawodników, a w tym tygodniu na testach nadal przebywają Patryk Królczyk, Przemysław Mizgała, Rafał Parobczyk i Adam Setla. Dołączył do nich skrzydłowy Bartosz Biel, który ostatnio grał w pierwszoligowej Bytovii Bytów.

Ten tydzień przygotowań piłkarzy PGE GKS zakończy piątkowy sparing z ŁKS Łódź, który zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Unii Lubelskiej w Łodzi. Początek o godz. 11. Plan pracy zespołu przewiduje, że weekend będzie wolny.

fot. Adrian Mielczarski / amielczarski.com

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 706744 odwiedzin