Ostatni mecz Polaków w Strefie Kibica

2018-06-28 08:35:06

Ostatni mecz Polaków w Strefie Kibica

Reprezentacja Polski zagra dziś swój ostatni mecze w piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji. Kibice biało-czerwonych po raz ostatni będą mogli obejrzeć występ swojej drużyny w Strefie Kibica. Ale sama Strefa pojawi się w Bełchatowie jeszcze raz, przy okazji finału.

Bełchatowska Strefa Kibiców od pierwszego meczu z Senegalem cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Pierwszy mecz Polaków na mundialu oglądały setki fanów. Niekorzystny wynik sprawił, że entuzjazm nieco opadł. Mimo porażki z Senegalem i niesprzyjającej pogody wielu fanów w biało-czerwonych barwach przyszło do Strefy oglądać także drugi pojedynek Polaków. Niestety mecz zakończył się dotkliwą porażką 0:3.

ZOBACZCIE JAK KIBICOWALIŚCIE NA MECZU Z SENEGALEM

Biało-czerwonym do rozegrania w Rosji został jeszcze tylko mecz pożegnalny. Dziś o godz. 16 zmierzą się z Japonią. Podobnie jak dwa poprzednie mecze, spotkanie będzie można obejrzeć w Strefie Kibica, na telebimie HD, usytuowanym na pl. Narutowicza.  Podobnie jak ostatnim razem, Strefa będzie przyozdobiona szalikami Polski, które po spotkaniu zostaną rozdane przybyłym mieszkańcom.

Podobnie jak przy okazji poprzednich spotkań biało-czerwonych Strefa Kibica zacznie działać już pięć godzin przed meczem. Tym razem w strefie konsol rozegrany zostanie "Turniej FIFA 18" o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa (przeczytaj regulamin TUTAJ). To doskonała propozycja dla wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli już okres wakacyjny.

Trzej najlepsi zawodnicy w każdej z kategorii mogą liczyć na wyjątkowe nagrody, a kilkunastu najlepszym uczestnikom wręczone zostaną szaliki reprezentacji Polski. Dodatkowo najmłodsi wraz z rodzicami ponownie będą mogli spędzić aktywnie czas w strefie gier i zabaw oraz pomalować swe
twarze w biało-czerwone barwy.

Harmonogram Strefy Kibica:

11:00 - 16:00 Strefa PlayStation / FIFA18
14:00 - 16:00 Malowanie buziek dla dzieci
14:00 - 16:00 Konkursy i zabawy z prowadzącym (NAGRODY!)
14:00 - 17:00 Aktywna strefa dla dzieci
16:00 - 18:30 Pokaz meczu Polska – Japonia

Polacy odpadają z mundialu, ale mistrzostwa w Rosji się nie kończą. Przeciwnie, to co najlepsze dopiero przed nami. Strefa Kibica na dwa tygodnie znika, ale powróci jeszcze na wielki finał mundialu. Kto w nim zagra? Zobaczymy. Mecz finałowy odbędzie się w niedzielę 15 lipca, o godz. 17.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 706748 odwiedzin