Strefa Kibica znów czeka na fanów. Polska - Kolumbia już w niedzielę

2018-06-23 13:23:45

Strefa Kibica znów czeka na fanów. Polska - Kolumbia już w niedzielę

Mecz Polska - Kolumbia w Strefie Kibica w Bełchatowie już jutro. Orły Nawałki powalczą o przedłużenie swoich szans na awans z grupy zagrają o godz. 20. Ale zabawa na pl. Narutowicza rozpocznie się już na kilka godzin przed meczem.

Drugi mecz reprezentacji Polski w mistrzostwach świata w Rosji zbliża się wielkimi krokami. spotkanie Polska-Kolumbia już w niedzielę, o godz. 20. Ponownie bełchatowscy fani futbolu i kadry narodowej będą mogli obejrzeć mecz razem na głównym deptaku miasta. Plac Narutowicza znów zmieni się w Strefę Kibica.

Miejskie Centrum Sportu, które organizuje Strefie zapewnia, ze tym razem telebim zostanie zamontowany wyżej, gdyż podczas pierwszego meczu z Senegalem było trochę uwag, że wisiał zbyt nisko.

MECZ POLSKA - SENEGAL, ZOBACZ ZDJĘCIA

kibice już od godz. 15 będą mogli gromadzić się na pl. Narutowicza i zagrać w FIFĘ 18 na PlayStation. Bedą też konkursy z nagrodami i strefa aktywności dla maluchów. Pierwszy gwizdek w meczu Polska - Kolumbia o godz. 20.

Przypomnijmy, że wejście do Strefy kibica jest bezpłatne. Strefa nie ma wymiaru komercyjnego, a więc wewnątrz nie będzie prowadzona sprzedaż.

We wtorek, podczas meczu Polska-Senegal w Strefie biało-czerwonych wspierało kilkaset osób [ZOBACZ TUTAJ]. Niestety zawiedli piłkarze, którzy przegrali 1:2. Aby przedłużyć swoje szanse na awans w niedzielę Polska nie może przegrać z Kolumbią.

Strefa Kibica na pl. Narutowicza w dniu 24 czerwca:

15:00 – 20:00 Strefa PlayStation / FIFA18
18:00 – 20:00 Malowanie buziek dla dzieci
18:00 – 20:00 Konkursy i zabawy z prowadzącym (NAGRODY!)
17:00 – 20:00 Aktywna strefa dla dzieci
20:00 – 22:30 Pokaz meczu Polska – Kolumbia

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 706198 odwiedzin