Klub potwierdza nasze doniesienia. Grzelak nowym zawodnikiem GKS

2018-06-14 11:47:31

Klub potwierdza nasze doniesienia. Grzelak nowym zawodnikiem GKS

Wychowanek GKS Bełchatów Mikołaj Grzelak związał się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia go o rok. Tym samym potwierdziły się nasze doniesienia, o których pisaliśmy TUTAJ.- Cieszę się, że znowu będę mógł założyć koszulkę z herbem GKS i że będę mógł grać znowu dla tych kibiców - mówi uradowany Grzelak.

"Miki" w klubie ze Sportowej 3 trenował od 8. roku życia, a po sezonie 2013/14 pożegnał się z Bełchatowem. Pół roku Grzelak spędził w Omedze Kleszczów, a wiosną sezonu 2014/15 grał w barwach Rozwoju Katowice. Przez kolejne trzy lata Mikołaj grał w Legionovii Legionowo, której w ostatnim czasie był kapitanem i z którą zaliczył niestety spadek do III ligi. - Dyrektor sportowy zadzwonił do mnie z pytaniem, czy chciałbym wrócić do klubu. Ja oczywiście długo się nie zastanawiałem tym bardziej że mój kontrakt w Legionowie kończył się. Nie ukrywam, że dla mnie jako wychowanka jest to ważny moment - tłumaczy w rozmowie z naszym serwisem Mikołaj Grzelak.

Obchodzący za kilka dni swoje 27. urodziny Mikołaj może występować na pozycji prawego obrońcy, ale także w środku pola. - Gdzie będę grał? Okaże się na treningach. Na początku chciałbym przekonać do siebie trenera i wywalczyć sobie miejsce w składzie. Następnie w każdym kolejnym meczu chcę prezentować się dobrze i dawać drużynie tyle ile tylko mogę - przekonuje "Miki".

Zapytaliśmy także Grzelaka o to, czy negatywne informacje, które w ostatnim czasie krążą dookoła klubu, nie przeszkadzały w podjęciu decyzji? - Nie ukrywam, że dochodziły do mnie te wszystkie wiadomości, ale to mnie w ogóle nie odstraszało - podkreśla blisko 27-letni zawodnik.

Przypomnijmy, że pierwszy trening "Brunatnych" odbędzie się we wtorek 19 czerwca o godz. 11, a z kolei pierwszy sparing bełchatowianie rozegrają w sobotę 23 czerwca we Wronkach. Rywalem biało-zielono-czarnych będzie ekstraklasowy Piast Gliwice, a nie jak wcześniej planowano III-ligowy MKS Kluczbork.

fot. amielczarski.com / Adrian Mielczarski

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 706189 odwiedzin