Marta Dudek nie poddaje się w walce o zawodniczy kontrakt

2018-05-23 20:35:49

Młoda tenisistka w ubiegły weekend wystartowała w Mistrzostwach Bełchatowa, gdzie w kat. "zielonej" zwyciężyła (pisaliśmy o tym TUTAJ). Ponadto bełchatowianka zajęła 2. miejsce w czwartym turnieju z cyklu Tenis 10 Wilson Cup o Puchar Burmistrza Pszczyny.

Występ Marty w Pszczynie można zaliczyć do udanych. Zawodniczka wystartowała w dwóch kategoriach: "zielonej" i "pomarańczowej". W pierwszej z nich do rywalizacji stanęło pięć zawodniczek, a rywalizacja odbyła się w systemie każdy z każdym.

W pierwszym pojedynku Marta przegrała z Wiktorią Nowicką 1/4, a następnie seryjnie zaczęła wygryać: 4/0 z Mają Tymosiewicz, 4/3 z Leną Markowską oraz 4/0 z Aleksandrą Leś. Ostatecznie Marta Dudek w rywalizacji ze starszymi zawodniczkami zajęła 2. miejsce.

W drugiej z kategorii młoda bełchatowianka przegrała niestety trzy spotkania i zajęła odległe, czwarte miejsce. Był to kolejny turniej w którym nagrodą główną jest roczny kontrakt zawodniczy z firmą Wilson, a zawodniczka Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego "AS" zaznacza, że nie ma zamiaru poddać się  w walce o zwycięstwo w całym cyklu.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 543911 odwiedzin