Siatkarze nauczycielami w Koronie

2017-06-19 16:05:57

Siatkarze nauczycielami w Koronie

Janusz Górski, były zawodnik Skry Bełchatów, a obecnie jednego z belgijskich klubów, był ostatnim akcentem akcji "Siatkarskie gwiazdy prowadzą trening" w zespole UKS Korona Bełchatów.

Spotkania z zawodowymi siatkarzami w Koronie w sezonie 2016/2017 zakończył trening poprowadzony przez Janusza Górskiego, który swoją przygodę z siatkówką po wyjeździe z Polski kontynuuował we Francji, Niemczech, a obecnie w Belgii.

- Chłopców odwiedził również Maciej Zajder (Espadon Szczecin), Kamil Ociepka (AZS Częstochowa), Kamil Dembiec (TSV Sanok), Jędrzej Maćkowiak (Effector Kielce) oraz Bartłomiej Matejczyk (były gracz PlusLigi, Siatkarza Wieluń) - wylicza Paweł Wieczorkowski, trener UKS Korona.

- Zapraszając tych graczy do Bełchatowa byliśmy przekonani, że spotkania z zawodowymi siatkarzami dają chłopcom dużo motywacji do dalszej, cięższej pracy. Młodzi adepci mogą zobaczyć, że treningi, które prowadzą trenerzy w Koronie nie różnią się zbyt wiele od tych, które prowadzone są w najwyższych ligach - dodaje.

Obecnie drużynę prowadzoną przez trenera Wieczorkowskiego czeka dwutygodniowa przerwa. - 3 lipca zaczynamy pierwszy obóz. Będziemy tam pracować głównie nad techniką aż do 15 lipca. Następnie zaplanowany jest miesiąc przerwy, żeby w drugiej połowie sierpnia zacząć zgrupowanie na miejscu, a następnie na obozie w Tarnogórze - kończy.

fot. UKS Korona Bełchatów

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 616012 odwiedzin