Turniejowe wyjazdy UKS Korony

2018-05-16 15:05:22

W dwóch turniejach uczestniczyli w miniony weekend młodzi siatkarze UKS Korony Bełchatów. Najmłodsza grupa treningowa rywalizowała w turnieju "Kinder+ Sport" w Pajęcznie, a druga w ogólnopolskim turnieju w kategorii "czwórek".

Najmłodsza grupa UKS Korony - dwa zespoły - trener Tatiany Borzykh uczestniczyła w półfinałowym turnieju "Kinder+ Sport" w Pajęcznie. Zespół w składzie Kacper Czerwiński, Szymon Matyśkiewicz i Maciej Frukacz zajęła 9 miejsce, zaś Olek Osiński, Filip Grzybek oraz Szymon Preus miejsce 13 - 18 w województwie.

Z kolei drużyna trenera Jarka Janasa uczestniczyła w turnieju o Puchar Burmistrza Milicza. Do pomocy pojechał też trener młodzików Paweł Wieczorkowski. - Dużo grania i doświadczenia zdobyli nasi zawodnicy. Zespół I zajął 7 miejsce w znamienitym towarzystwie, natomiast turniejowa dwójka uplasowała się na miejscu 17. Nasza wizyta przyniosła również wiele nowych kontaktów i wymiany doświadczeń - relacjonuje Wieczorkowski.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 639128 odwiedzin