[VIDEO] Artur Derbin: Dziś o życia grała chyba tylko jedna drużyna

2018-05-13 23:11:04

[VIDEO] Artur Derbin: Dziś o życia grała chyba tylko jedna drużyna

PGE GKS Bełchatów przegrał z MKS Kluczbork 0:1 (0:0), w wyniku czego po raz kolejny osunęli się w ligowej tabeli. - Mogę mieć pretensje do zawodników za drugą połowę - mówił po spotkaniu trener "Brunatnych", Artur Derbin.

- Wchodzimy w decydującą fazę tych rozgrywek i kibice, którzy dzisiaj przyszli oglądać ten mecz, mieli obejrzeć mecz, w którym drużyny walczą o życie. Ale tak na dobrą sprawę o to życia grała chyba tylko jedna drużyna i dlatego to spotkanie wygrał ten zespół, który był bardziej zdeterminowany. Mogę mieć pretensje do zawodników za druga połowę - mówił na konferencji prasowej po meczu Artur Derbin.

- Brakowało jednego zawodnika, który by ten ciężki moment przetrzymał, wymusił jakiś faul, dał chwilę oddechu drużynie. Tego nie było, co więcej, w niektórych momentach sami „nakręcaliśmy” przeciwnika do ataków. Dodam jeszcze, że wróciły gdzieś te demony z poprzednich meczów, bo tracimy gola ze stałego fragmentu - dodał. - Teraz jest trudny moment dla nas. Sami sobie zgotowaliśmy ten los. Musimy zachować trochę spokoju i zacząć punktować, bo to jeszcze nie koniec - zakończył.

Poniżej skrót tego spotkania.

fot. Michał Antczak / GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 729331 odwiedzin