[ZDJĘCIA, WIDEO] Festiwal Sztuk Walki w PCS

2018-05-13 07:54:33

[ZDJĘCIA, WIDEO] Festiwal Sztuk Walki w PCS

Festiwal Sztuk Walki odbył się w Powiatowym Centrum Sportu. Zainaugurował on kurs samoobrony dla pań, ale był też okazją do zaprezentowania swojej oferty przez szkoły i kluby różnych sztuk walki.

Aikido, boks, taekwondo, czy krav maga, techniki tych sztuk walki można było zgłębić podczas Festiwalu Sztuk Walki, który w sobotę odbył się w Powiatowym Centrum Sportu. Swoją ofertę, głównie pod kątem dzieci i młodzieży, a przypadku samoobrony także dla dorosłych, zaprezentowały kluby i sekcje z różnych dziedzin sportów walki.

Powiatowe Centrum Sportu, które od starostwa przejęło organizację dorocznego kursu samoobrony dla pań w ten sposób otworzyło kolejną edycję bezpłatnego kursu dla mieszkanek powiatu bełchatowskiego. Podczas sobotniego festiwalu można było zapisać się na kurs. Będzie on prowadzony w maju i czerwcu, w poniedziałki i czwartki (godz. 17.30, a w przypadku dwóch grup, druga o godz. 19), po półtorej godziny. Pierwsze zajęcia 21 maja.

Jak mówi Mirosław Mielus, dyrektor PCS, kolejny, jesienny Festiwal Sztuk Walki odbędzie się we wrześniu, kiedy sekcje i kluby prowadzą nabory, a rodzice szukają oferty zajęć dla swoich pociech w nowym roku szkolnym.

[ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU SZTUK WALKI]

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 706760 odwiedzin