"Brunatni" wzięli udział w turnieju szkół podstawowych

2018-05-11 17:56:46

"Brunatni" wzięli udział w turnieju szkół podstawowych

Dwaj wychowankowie PGE GKS Bełchatów: Damian Michalski i Hubert Berłowski oraz wypożyczeni Krystian Peda, Szczepan Kogut i Arkadiusz Moczadło. Tych pięciu zawodników było obecnych na zawodach w ramach kolejnej edycji Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej dla klas III-IV organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie. Zwyciężyła reprezentacja SP nr 3.

Zawody po raz pierwszy odbyły się na boisku nowego kompleksu sportowego znajdującego się na os. Dolnośląskim. Górniczy Klub Sportowy był po raz kolejny partnerem tych zmagań. Miejsca na podium uzupełniły kolejno reprezentacje ZSP nr 9 oraz SP 4. W rywalizacji wzięło udział sześć ekip. W rolę trenerów wcielili się byli zawodnicy GKS Bełchatów, a mianowicie Jacek Popek oraz Edward Cecot.

- Z chęcią zgodziłem się i przyszedłem wraz z chłopakami na turniej, w którym rywalizowali tak młodzi zawodnicy. U wielu z nich widać było duży talent i pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości zasilą oni szeregi pierwszego zespołu. Liczę, że nasza obecność dała tym chłopcom większą motywacją do walki - mówi wychowanek GKS, Hubert Berłowski.

fot. Michał Antczak / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 729340 odwiedzin