Wicelider zagra przy Sportowej. Piotr Giel walczy o koronę

2018-05-09 10:25:42

Wicelider zagra przy Sportowej. Piotr Giel walczy o koronę

Drugie spotkanie z trwającego "maratonu" rozegra w środę PGE GKS Bełchatów. Po zwycięskiej inauguracji z Gwardią Koszalin (więcej TUTAJ), przed bełchatowianami o wiele trudniejszy przeciwnik. Na Sportową 3 przyjedzie wicelider 2 ligi, Warta Poznań.

Pięć spotkań w ciągu dwóch tygodni ma w planach rozegrać drużyna PGE GKS. Pierwszą z tych gier ma już za sobą, ale w planach o wiele trudniejsze pojedynki. Pozytywu można upatrywać w tym, że trzy z nich zostaną rozegrane na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. Pierwsze 9 maja o godz. 19 z kandydatem do awansu, Wartą Poznań. TUTAJ o biletach na ten mecz, a TUTAJ o transmisji PPV.

Jesienią w Poznaniu padł bezbramkowy remis, a w ostatniej akcji meczu Paweł Lenarcik obronił strzał z rzutu karnego. Zaś w sezonie 2016/2017 GKS w domu był górą po golu Patryka Rachwała. Środowy mecz to także kolejna okazja do zdobycia bramki przez Piotra Giela, który ma ich na swym koncie 15 i walczy o koronę króla strzelców z Leandro (17 goli, Radomiak Radom).

Już w niedzielę 13 maja, godz. 17 - zespół trenera Artura Derbina zagra z nieprzewidywalnym MKS Kluczbork. Jesienią przy Sportowej lepsi byli "Brunatni", którzy wygrali po golu Łukasza Pietronia z rzutu karnego. Później absolutny lider rozgrywek GKS 1962 Jastrzębie (środa 16 maja o godz. 19:00) i na koniec Wisłą Puławy (sobota 19 maja, godz. 14).

fot. Adrian Mielczarski / amielczarski.com

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 729342 odwiedzin