Trzy młodziczki MUKS powołane na konsultację kadry

2018-05-09 08:25:42

Trzy młodziczki MUKS powołane na konsultację kadry

Trzy młode zawodniczki MUKS Bełchatów zostały powołane konsultację kadry wojewódzkiej młodziczek. W spotkaniu weźmie udział aż 43 dziewczęta z rocznika 2005, z których trener Anna Chodera wybierze najlepszą 15.

Laura Kubik, Maja Madej i Maria Mohajt otrzymały zaproszenie na konsultację, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Łodzi. Wszystkie reprezentują aktualnie MUKS w rozgrywkach kategorii U-13, a w zespole grają już od trzech sezonów.

Bełchatowianki w Wojewódzkiej Lidze Młodziczek Młodszych zajęły czwartą lokatę tracąc pięć punktów do niepokonanego KKS Kutno i zaledwie dwa "oczka" do wicemistrza Widzewa Łódź oraz punkt do trzeciej Ósemki Skierniewice. Maria Madej to liderka MUKS jeśli chodzi o statystykę punktów, mając średnią 11,36 pkt. na mecz.

- To wyróżnie dla naszej drużyny, jak i tych zawodniczek. Dziewczyny grają na podobnych pozycjach, rozgrywająca lub rzucający obrońca. Jednak w tej kategorii wiekowej dziewczęta muszą być wszechstronnie rozwijane i grać na każdej pozycji. Trzymam kciuki za nie i wierzę, że znajdą się w tym wyselekcjonowanym gronie - mówi w rozmowie z nami Tomasz Wojciechowski, trener MUKS Bełchatów.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736057 odwiedzin