Są wolne miejsca w turnieju piłkarskim. Nagrodą tysiąc złotych

2018-05-08 19:15:22

Są wolne miejsca w turnieju piłkarskim. Nagrodą tysiąc złotych

Są jeszcze wolne miejsca w turnieju piłki nożnej, który zostanie rozegrany w sobotę 12 maja na boisku treningowym nr 2 w Bełchatowie. Nagrodą główną zawodów, w których może wziąć udział aż 16 zespołów, będzie tysiąc złotych!

Liczebność każdej zgłoszonej drużyny to maksymalnie 15 osób, z czego na boisku reprezentować ją będzie 7 zawodników (6 w polu + bramkarz). W turnieju mogą występować drużyny mające w swym składzie zawodników nie
uczestniczący w rozgrywkach PZPN oprócz rozgrywek klasy okręgowej, A i B-klasy oraz juniorskich. System rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn, jednak przewidywane jest rozegranie fazy grupowej i pucharowej.

Wpisowe to kwota 150 zł od zespołu, które należy opłacić do dnia rozpoczęcia turnieju (włącznie). Dla triumfatora turnieju przewidziano 1000 zł, a kolejne dwie drużyny otrzymają odpowiednio 700 i 500 zł. Zapisy prowadzone są m.in. telefonicznie (44 737 81 25). Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe jej kapitana/kierownika (imię i nazwisko, numer telefonu). W dniu turnieju każda ze zgłoszonych drużyn winna dostarczyć imienną listę graczy.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 729349 odwiedzin