Remis Zjednoczonych z liderem

2017-06-18 16:08:31

38. kolejka IV ligi grupy łódzkiej była ostatnim akcentem tego sezonu. Do Bełchatowa na mecz ze Zjednoczonymi przyjechał lider tabeli Warta Sieradz, który zapewnił sobie awans do III ligi już na kilka kolejek przed końcem rozgrywek.

W pierwszej połowie nie działo się na murawie nad wyraz wiele, ale w 38. minucie akcję sieradzan zamknął Marcin Kobierski, który pewnym strzałem wyprowadził swoją druzynę na prowadzenie. Dopiero po przerwie zadziało się nieco więcej. Konrad Niedzielski, który bez dwóch zdań jest najlepszym zawodnikiem Zjednoczonych w tym sezonie zdobył wyrównującego gola. Po chwili znów oczy kibiców były zwrócone na pole karne "United", gdzie sędzia wskazał na "wapno" i przyjezdni mieli okazję znów objąć prowadzenie. Marcin Kobierski, który zdobył w tym meczu już jednego gola podszedł do tej jedenastki, ale nie udało mu się pokonać Wiktora Baranowskiego i nadal mieliśmy 1:1. W końcówce pojedynku sędzia główny był zmuszony Adrianowi Klepaczowi pokazać drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę co zaważyło o tym, że Warta kończyła ten pojedynek w "10".

Miła uroczystośc miała miejsce po zakończeniu tego spotkania. W imieniu Wójta Gminy Bełchatów członkowie Rady Gminy - Mariusz Stanowski i Jacek Wąsik wręczyli puchary za zakończony sezon, ale także i Konrad Niedzielski został wyrózniony, który otrzymał trofeum za tytuł najlepszego gracza rozgrywek w szeregach Zjednoczonych.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Warta Sieradz 1:1 (0:1)
0:1 - Kobierski 38’
1:1 - Niedzielski 65’

Zjednoczeni Gmina Bełchatów: Baranowski, Turniak, Nowaczyk, Dolot, Raś, Dymek, Niedzielski, Wawszczak, Opyd (86’ Orłowski), Konecki, Cukiernik

Warta Sieradz:  Mielcarz - Bartłoszewski, Mitek, Klepacz, Pawlak - Szyc (70’ Kacela), Sitarz, Zawodziński, (78’ Narożnik) Składowski, Szulc (59’ Płaneta) - Kobierski (70’ Łabędzki)

źródło: Warta Sieradz / Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Fan Klub

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 218880 odwiedzin