Historyczny start BKL w Mistrzostwach Polski

Historyczny występ w Mistrzostwach Polski do lat 18 zaliczyli zawodnicy Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego. Wygrali sztafetę 4x100m, co w historii bełchatowskiej lekkoatletyki jeszcze nie miało miejsca. BKL zajął trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej.

Na mistrzostwa Polski do Poznania pojechało pięćiu reprezentantów BKL. I każdy z nich wrócił z tytułem Mistrza Polski. Mateusz górny, Oskar Łucki, Adam Patrzyk i Filip Chrosta wygrali sztafetę 4x100m, czym potwierdzili, że BKL ma najlepszą grupę sprinterów w kraju. Kolejne złoto w trójskoku dołożył Jakub Bracki. Do tego dwa srebrne medale: Oskara Łuckiego na 110m ppł oraz Mateusza Górnego na 100m.

Więcej o występie ekipu BKL na Mistrzostwach Polski przeczytacie TUTAJ.

Poniżej prezentujemy serię zdjęć z zawodów, których autorką jest Aleksandra Stark Nowak - @stark_tracknfield

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 886425 odwiedzin